Główna > Bez kategorii > Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej”.
Na spotkanie zapraszamy osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, zainteresowane pozyskanie wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Termin i miejsce spotkania informacyjnego:

Termin: 13 marca 2018 r.

Godz. spotkania: 10:00-12:30

Miejsce: Lokalny Punkt  Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu (siedziba Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego), ul. Jana Kilińskiego 25, 41-200 Sosnowiec.

Tematyka spotkania informacyjnego:

  • możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej (środki Powiatowych Urzędów Pracy, operatorów wybieranych w ramach działań konkursowych 1.2.1 PO WER i 7.3.3 RPO WSL, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej)
  • przedstawienie dokumentacji związanej z pozyskaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej
  • wniosek o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej – krok po kroku – omówienie zawartości merytorycznej wniosku o dofinansowanie

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpisosnowiec@oddzial.fundusz-silesia.pl

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu informacyjnym decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo określonych warunków uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym lub szkoleniu to prosimy o dodatkowy kontakt (32) 360-70-62

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny

Kontakt:

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 360 70 62.

 

Tagi: